VENHUIZEN – Vanmiddag rond 15.15 uur heeft er een verkeersongeval plaatsgevonden op de N307, nabij de rotonde richting Grootebroek.

Een vrachtwagen moest afremmen voor de rotonde. De bestuurder van een achteropkomende personenauto merkte dit te laat op, waardoor een botsing ontstond tussen beide voertuigen.

De personenauto raakte bij het ongeval zwaar beschadigd. Ook de vrachtwagen, die een kooiaap achterop had, liep schade op, maar kon zijn weg vervolgen.

Een vrouwelijke passagier van de personenauto is ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Een bergingsbedrijf heeft de zwaar beschadigde auto, die als total loss wordt beschouwd, afgesleept. Door het ongeval was tijdelijk één rijbaan afgesloten voor het verkeer.